سوالات متداول

این بخش مربوط به سوالات و پرسش های مکرر برخی مشتریان بوده که بیشتر به صورت دیدگاه با ما ارتباط برقرار کرده اند و ما پاسخ های خلاصه و مفیدی در جهت رفع مشکلات شما عزیزان بیان کردیم.

اگر سوالات شما در بخش ها موجود نبود، می توانید با شماره پشتیبانی سایت تماس گرفته و مشکلتان را مطرح کنید.

پاسخ: خیر، به ایجاد حساب کاربری نیازی نیست. شما عزیزان می توانید بدون ثبت نام، در فروشگاه اینترنتی گلد تایم واچ ثبت سفارش را انجام دهید. اما دقت داشته باشید که برای پیگیری سفارش شما عزیزان نیاز به این است که حساب کاربری داشته باشید تا روند سفارش شما سریع تر انجام شود. در صورتی که تمایلی به ایجاد حساب هم نداشته باشید تمامی اطلاع رسانی ها و پیگیری شما از طریق پست الکترونیکی و تلفن همراه انجام خواهد شد.

پاسخ: بله، تمامی شما عزیزان می توانید بعد از ایجاد حساب کاربری برای ویرایش مشخصات خود در بخش “حساب کاربری من” اقدام فرمایید.

پاسخ: بله، جهت دسترسی به خریدهای قبلی خود باید وارد حساب کاربری خود شده و سپس روی گزینه “تاریخچه سفارش ” کلیک کنید تا سابقه خرید شما نمایش داده شود.

سفارش شما بعد از ثبت در فروشگاه توسط همکاران ما مورد بازبینی و کارشناسی قرار گرفته و با توجه به حساسیت کار، بعد از این اقدام به مرحله بسته بندی انتقال یافته و ارسال می شود. مدت زمان ارسال بستگی به موقعیت جغراقیایی شما و عملکرد اداره پست دارد که معمولا در تهران 3 روزه و شهرستان 5 روزه می باشد.

پاسخ: بله، امکان مرجوعی در هر صورت به مدت 3 روز کاری بود و از فردای روزی که بسته به دست شما می رسد، لحاظ می شود.

پاسخ: بله، خرید حضوری همه روزه به غیر از روزهای تعطیل در فروشگاه امکان دارد و ساعت کاری فروشگاه از ساعت 9:00 صبح الی 21:00 می باشد.

پاسخ: بله، درگاه پرداختی این فروشگاه کاملا امن بوده و از گواهینامه امنیتی اس اس ال استفاده می کند. با خیال راحت می توانید خرید خود را انجام دهید.

محصولاتی که شما از فروشگاه ما تهیه می فرمایید، دارای دو نوع گارانتی می باشد. اولین گارانتی که مربوط به شرکت واردکننده آن ساعت بوده و دومین گارانتی، مربوط به خود فروشگاه می باشد که خیال شما را آسوده خواهد کرد.

ما محصولات خود را بصورت کارشناسی مورد بازبینی قرار داده و بعد ارسال می کنیم و گارانتی های ما شامل این موارد بی قید و شرط نمی باشد :

  • ضرب دیدگی
  • آب خوردگی

تصویر کلیه ساعت های فروشگاه همان چیزی است که در ظاهر آن را لمس خواهید کرد. عکاسی به صورت کاملا طبیعی و بدون رتوش انجام می شود.

تحویل فوری سفارشات فقط در تهران موجود می باشد که باید قسمت حمل و نقل ، گزینه پیک را انتخاب و سفارش را ثبت کنید.
در شهرستان تنها امکان ارسال فوری توسط تیپاکس بوده که هزینه آن برعهده مشتری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید