درباره ما

فروشگاه ساعت گلد تایم واچ یکی از مرکزهای تخصصی در زمینه فروش و تعمیر ساعت بوده که دارای گواهینامه کسب و کار از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. این فروشگاه با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه انواع ساعت و با رضایتمندی کامل مشتریان خود تا این زمان توانسته، برقرار و پابرجا باقی بماند.

مدیریت این فروشگاه توسط جناب آقای حمید اعرابی اداره می شود که ایشان یکی از قدیمی ترین کارشناسان و تعمیرکاران زبده بشمار می رود. یکی از قابلیت های مهم مجموعه ما این می باشد که شما علاوه بر مشاوره جهت خرید ساعت، می توانید تعمیرات انواع ساعت های خود نظیر مچی، رومیزی، دیواری و جیبی را به ما بسپارید.

هزینه تعمیرات ما نسبت به سایر همکاران بر اساس نرخ اتحادیه صنف ساعت می باشد و هیچگونه افزایش قیمتی در جهت سرویس ساعت لحاظ نخواهد شد. هدف ما از ایجاد وب سایت این است که در وقت و هزینه شما عزیزان صرفه جویی شده و با خیال راحت بدون آنکه بصورت حضوری برای خرید اقدام کنید، بصورت مجازی ساعت مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. 

همچنین افزایش رضایت کاربران، تجربه خرید آسان، تنوع بالای محصولات، ارائه محتوای با کیفیت، رابط کاربری بدون نقص و حداکثر از اهداف مهم گلد تایم واچ نیز می باشد.

 

درباره ما

نمادهای اعتماد ما

کلیه نمادهای ما دارای اعتبار بوده و قابل استعلام می باشد.